2022. gada dāvanu ceļvedis

  Iepriekšējā bloga rakstā jau stāstījām par dāvanām un to nozīmi, jēgpilnu dāvanu meklēšanas iespējām. Plānotāji un piezīmju grāmatas kļūs par piemērotu un iepriecinošu dāvanu teju jebkuram. Atliek vien izvēlēties saņēmējam atbilstošu produktu, kas, diemžēl, ne vienmēr ir tik vienkāršs uzdevums.

  Ikkatrs cilvēks ir individuāls, taču, balstoties uz mūsu pieredzi, esam apkopojuši vispārinājumu par to, kādiem plānotājiem dod priekšroku cilvēki ar kopīgām iezīmēm. Protams, vienmēr pastāv izņēmumi, taču gadījumā, ja cilvēka gaume nav zināma, šis dāvanu ceļvedis nāks talkā!

  Vīriešiem, bieži vien, piemeklēt kādu atbilstošu dāvanu ir ļoti grūti, tādēļ labāk pieturēties pie kā ieturēta un vienkrāsaina. Piezīmju grāmata Hard apburs teju jebkuru ar savu izsmalcināto vienkāršību, patīkamo vāku materiālu un atsvaidzinošajiem krāsu salikumiem. Par patīkamu papildinājumu kļūs personalizēta uzdruka.

  piezīmju grāmata klade piezīmju bloks notebook sketch book
  Piezīmju grāmatas Hard

   

  Sievietes ar ātru un aizņemtu ikdienu varētu iecienīt Mono Flex, kas ir neliels plānotājs īpašu dizainu vākos gadījumiem, ja straujā ikdienā tā jāpaķer līdzi. 

  Plānotāji Mono Flex

   

  Desk trend lieliski iederēsies uz darba galda – kalpos ne vien par ērtu dienas plānotāju, bet arī neparastu un estētisku galda noformējuma papildinājumu. Noteikti iepatiksies arī minimālisma cienītājiem!

  Galda pārliekamais kalendārs Desk Trend

   

  Radošiem cilvēkiem par piemērotu dāvanu kļūs Sketch, Sketch ar melnām lapām vai Hard ornament, kas sniegs iespēju brīvi izpausties tukšajās lapās. Šīs piezīmju grāmatas neliks to lietotājus laika rāmjos ar ierobežotu vietu vienai dienai, tādejādi sniedzot iespēju uzlikt uz papīra visu vēlamo!

  piezīmju grāmata klade piezīmju bloks notebook sketch book
  Skiču bloki Sketch no pārstrādāta papīra

   

  Studentiem un skolēniem piemērotas būs Wire-o piezīmju grāmatas spirāles sējumā un a5, a4 izmēros noderēs dažādu pierakstu veikšanai. Plānotājs NOVA laika periodam no augusta līdz augustam, lai nebūtu studiju gads jādala divos plānotājos! 

  piezīmju grāmata klade ar spirāli notebook
  Piezīmju grāmatas Wire-o Daba M

   

  Sapņotājus noteikti iepriecinās Private plan, kas pilnvērtīgi pildīs plānotāja funkcijas, taču nekādi neierobežos pierakstu apjomā, jo vienai dienai var izdalīt tik lapu, cik nepieciešams.

  piezīmju grāmata klade notebook sketch book
  Plānotāja bez piesiastes PRIVATE plan izkārtojums

   

  Digitalizācijas piekritējiem visticamāk plānotājs nav aktuāls, jo viss tiek plānots viedierīcēs. Bet piezīmju bloku, kurā pierakstīt idejas, domas un sajūtas, novērtēs teju katrs, tādēļ skiču bloks Sketch ar melnām lapām un balto zīmuli kļūs par iepriecinošu dāvanu svētkos kā vīrietim, tā arī sievietei.

  piezīmju grāmata klade piezīmju bloks notebook sketch book
  Piezīmju bloks Sketch Black

   

  Krāšņuma piekritējiem piezīmju grāmata ir īpašs veids, kā padarīt savu dienu krāsaināku. Spilgtās DESIGN piezīmju grāmatas ir pieejamas 7 košās un neparastās dizainu variācijās. 

  piezīmju grāmata klade piezīmju bloks notebook sketch book
  Piezīmju grāmata DESIGN M – Leopard

  Lai patīkams un baidāms dāvanu gatavošanas un svētku gaidīšanas laiks!

  Labdien!

  Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
  Uzzini vairāk: Privātuma politika

  Pielāgot izvēli