BALTA eko → BALTS paper goods

BALTA eko zīmola maiņa

Uzsākam jaunu posmu savā ceļā – oficiāli izziņojam jauno, uzlaboto zīmolu BALTS Paper Goods. Neskatoties uz pārmaiņām, nemainīga ir palikusi mūsu degsme par kvalitatīviem papīra izstrādājumiem, rakstīšanu ar roku, kā arī plānošanu un domāšanu starp papīra lapām.

Zīmols ir ne vien nosaukums, logo un sauklis, bet arī uzņēmuma iekšējā kultūra, vērtības, kuras cienām un vērtība, kuru spējam sniegt mūsu klientiem, taču pats svarīgākais – sajūtas, kuras radām cilvēkos (gan klientos, gan sekotājos, gan garāmgājējos, kas jau kādu laiku ir nodevušies digitālajām pierakstīšanas alternatīvām). Centīsimies radīt pārliecību, iegādājoties mūsu produktus, prieku, saņemot tos, mierpilnību, lietojot plānotājus, piezīmju grāmatas un kalendārus, kā arī interesi, sekojot mūsu darbībai un komunicējot sociālajos tīklos.

Kas virzīja uz pārmaiņām?

Uzņēmums BALTA eko tika izveidots jau pirms vairāk nekā 20 gadiem, nodarbojoties ar plānotāju, kalendāru ražošanu un poligrāfijas pakalpojumu sniegšanu. Sākotnēji uzņēmuma nosaukuma daļa “eko” kalpoja kā akronīms vārdiem “ekonomiski, kvalitatīvi, organizatoriski”, taču laika gaitā kļuva maldinoša, jo pašlaik šis burtu salikums ir iemantojis citu nozīmi, kļūstot par saīsinājumu vārdam “ekoloģisks”. Neskatoties uz to, ka uzņēmumam rūp ilgtspējība, par pilnībā ekoloģisku to dēvēt vēl nevar. Šis fakts kļuva par vienu no zīmola maiņas procesa uzsākšanas galvenajiem katalizatoriem.

Turpinot attīstību, radās arī nepieciešamība kļūt saprotamākiem citu valstu klientiem, ieviešot angļu valodā saprotamāku nosaukumu, mūsdienīgāku logo un skaidrāku vēstījumu.

Kas ir mainījies?

Vispamanāmākie no mainītā ir nosaukums un vizuālās identitātes elementi. Jaunais nosaukums BALTS paper goods jeb saīsinājumā – BALTS, kalpo par tiltu starp jau iemīļoto zīmolu un vīziju par nākotni, attīstību. Tas palīdz iezīmēt zīmolu ģeogrāfiski, norādot uz piederību Baltu tautai, Baltijai. Mums tīk domāt, ka BALTS simbolizē arī brīvību, ko gūstam, ik reizi uzsākot rakstīt jaunā lapā.

BALTA eko un BALTS Paper Goods logo

Jaunais logo, mūsuprāt, ir mūsdienīgs un minimālistisks. Tā izveides procesā iedvesma tika smelta no Nīderlandes skolas burtveidolu tapšanas procesa, tādejādi iemiesojot gan mūsu galveno vērtību un ideju – rokrakstu, gan arī eleganci.

Balts Paper Goods simbols

Bieži vien noteikti saskarsies arī ar jauno simbolu, kas kalpos kā atpazīšanas zīme, modernos un drukātos materiālus papildinot ar izskata ziņā tradīcijām bagātāku un senāku simbolu. Tas ir nosaukuma pirmais burts, kas pēc izskata līdzinās vaska zīmogam un, ikreiz to ieraugot, atgādina senāk sūtītās vēstules un rakstīšanas ar roku šarmu.

Kopumā BALTS darbību caurvij savstarpēji saistītas vērtības – rokrakstīšana un mierpilnība. Ticam, ka mierpilnību iespējams sasniegt ar domas, papīra un rokraksta apvienojumu.

Mums ir īpaši svarīgi, lai, attīstoties un kļūstot starptautiski saprotamākiem, nezaudējam tik ļoti svarīgo piederību Latvijai un Baltijai, kā arī turpinām izmantot gadiem uzkrāto pieredzi, lai piedāvātu augstākās klases produktus un iepirkšanās pieredzi.

Kas notiks tālāk?

Turpmāk tīmeklī, veikalos, izstādēs un sociālajos tīklos meklē mūs kā BALTS Paper Goods ierastā BALTA eko vietā. Mūsu darbības un apkalpošanas principi paliek nemainīgi, kā prioritāru nostādot individuālo attieksmi, patīkamo apkalpošanu un augstas kvalitātes produktus.

Lai gan esam piedzīvojuši ļoti nozīmīgu pārmaiņu periodu, jums – mūsu partneriem, klientiem, sekotājiem un interesentiem, nenāksies meklēt jaunus sociālo tīklu kontus, iegādes un komunikācijas vietas.

Pašlaik jūtamies kā uz skrejceļa ilga un aizraujoša ceļojuma sākumā, tādēļ vēlamies īpaši aicināt tieši Tevi piebiedroties mums šajā piedzīvojumā – izzināsim mierpilnības, harmonijas un dzīves palēnināšas, līdz ar to, arī baudīšanas iespējas un rakstīšanas attīstību un nozīmi katra dzīvē! Būsim ļoti pateicīgi, ja dalīsies savās pārdomās un sajūtās par jauno, uzlaboto zīmolu.

https://youtu.be/v-uM0C5XQbk

Ar prieku gaidīsim ziņu!


Facebook


Instagram

Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli