IEPAZĪSTI MŪSĒJOS – loģistikas speciālists Edgars!

IEDVESMAI ✏️ BLACK INK 
Iesaka mūsu loģistikas speciālists Edgars Burmistris : “Mana dienasgrāmata ir mans labākais draugs. Mani lieliskie rīti sākas ar tasi espresso un dienasgrāmatas atvēršanu. Mana ikdiena ir spraigiem notikumiem pilna, ir svarīgi neko neaizmirst. Starp daudziem pierakstiem par pienākumiem, kas jāizpilda, it bieži iesprūk pa rindiņai ar visspožākajām idejām, kuras, gaistošas kā dūmi, ir svarīgi noķert aiz astes. Jo īpaši nevēlos nokavēt piektdienas, jo piektdienās dodos uz īpašu kafejnīcu apēst īpašu kotleti. Protams, ko tādu aizmirstu ļoti reti, taču ir tik patīkami šo rituālu ieraudzīt dienasgrāmatas ailītē pierakstītu.

Dienasgrāmata ir nesenās pagātnes liecinieks un tā stāsta stāstu gada garumā. Pavisam vienkārši ieraksti par ikdienišķo darāmo atsauc atmiņā izjūtas, emocijas, smaržas, garšas un melodijas. Dienasgrāmatai jābūt ērtai izmērā un atturīgi skaistu dizainu, jo tā ir daļa pasaules kārtības ap mani.”

Atturīga dizaina, melna, elastīga piezīmju grāmata ar krāsotām bloka malām un klasiskajām rūtiņām iekšpusē ir iecienīta dāvana vīriešiem.

BLACK INK M

Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli