Mākslinieku radīti plānotāju dizaini 2020/2021

Ikkatrs plānotājs un piezīmju grāmata ir īpaša – ar konkrētu sējuma un iekšlapu veidu, vāka materiālu, dizainu un stilu. Plānotāji, kuru dizainu radījuši mākslinieki, atšķiras ar sevišķu unikalitāti, jo ir ieguldīta māksliniekam raksturīga enerģētika un dziļāka jēga.

Tā kā plānotājs ir līdzi ik uz soļa, tas pilda ne tikai primāro pierakstu veikšanas funkciju, bet arī kļūst par stila sastāvdaļu.

Plānotāju sēriju NOVA un QUADRO student dizainus ir veidojuši jaunie latviešu mākslinieki. Katrs no šo sēriju plānotājiem ir atšķirīgs un nes sevī īpašu dizaina stāstu, tādēļ ir būtiski tajā iedziļināties un izvēlēties sev tuvāko.

Ievai Martai Ginterei dizaina veidošana bija izaicinājums ārpus komforta zonas, jo lielākoties darbojas ar līnijām un līniju, nevis ziedu, rakstiem. Pēc Ievas domām, plānotājs patiks radošām, aktīvām personībām, jo vāks ir spilgts, košs un liek domāt par vasaru un kustību.

Ar Spāres dizainu Elīna Sanda Zaķe vēlējās apvienot radījuma trauslo dabu un izstrādes laikā piešķirto spēku, kontroli un pārliecību. Šis dizains ir simbols savam iekšējam spēkam, mīlestībai pret sevi un neatlaidībai. Šī dizaina plānotājs atradīs cilvēkus, kuriem patīk simboliskas lietas ar dziļāku nozīmi.

Gitas Auzānes radītā dizaina galvenais ziņojums ir cilvēks kā dabas daļa, to nešķiramība. Māksliniece vēlējās atgādināt, ka daba esam mēs – cilvēki, un mūsos ir daba. Lai gan ikdienas steigā mēdzam neievērot pienākumus pret dabu, tās bagātībām un skaistumu, par to būtu jārūpējas gluži tāpat, kā rūpējamies par savu ķermeni.

Kristiānas Panderes izveidotais dizains ir piepildīts ar brīvību. Pateicoties plūstošajiem laukumiem un abstraktajam krāsu plūdumam, dizains ir relaksējošs. Ikkatrs, sekojot līdzi vijīgajām formām, var saskatīt kaut ko citu. Šis plānotājs ir mudinājums dienas steigā izrauties no rutīnas, aizskatīties plūstošajās līnijās un ļauties domu straumei.

Žaklīnas Rodņinas dizainā ir attēlota spalva. Putni bieži tiek asociēti ar izturību, brīvību un sapņiem. Tie mēro kilometriem garus ceļus pāri pļavām, pilsētām, pat jūrām un okeāniem, līdz ar to, nes sevī daudz dažādus stāstus. Žaklīna vēlējās parādīt, cik svarīgi šos stāstus notvert un lolot. Plānotājs rosina nebaidīties sapņot, uzdrīkstēties un pievērst uzmanību skaistajam, kas slēpjas ik uz soļa.

Kristiānas Kalniņas veidotie dizaini saistās ar smaržīgu, krāsainu, spilgtu un piedzīvojumiem bagātu vasaru, iešanu dabā, saullēktiem, saulrietiem – tepat blakus esošo, šķietami ikdienišķo skaistumu. Māksliniece dizainā akcentēja Latvijas dabai raksturīgos augus, to, ko visi labi pazīstam – pienenes un skaistās peonijas. Plānotājs tā lietotājam atgādinās vasarīgu vieglumu, iedvesmos un priecēs visu gadu.

Lai plānotājs kļūtu par sirdij tuvu ikdienas sabiedroto, rūpīgi jāizvēlas sev piemērotāko. Plānotāju krāšņā dizainu izvēle sniedz iespēju atrast sev tuvu plānotāju teju katram! Atliek vien ieskatīties un izvēlēties sev tīkamāko,  nebaidīties izcelties ar neparastā dizaina stila sastāvdaļu.

Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli