SIA BALTA eko dibināja 1998. gadā un piedāvāja inovatīvus risinājumus plānotāju, piezīmju grāmatu un kalendāru ražošanā. 2005. gadā, sperot stratēģisku soli uzņēmuma attīstībā, tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA JELGAVAS TIPOGRĀFIJA, kļūstot par tās meitas uzņēmumu.

2021. gadā notika zīmola maiņa, pārtopot par BALTS paper goods, turpinot fokusēties uz papīra piezīmju grāmatu, plānotāju un kalendāru ražošanu. Tiecamies uz attīstību, tādēļ nemitīgi darbojamies savas darbības uzlabošanas un paplašināšanas virzienā, stiprinot esošās vērtības, pilnveidojot darbības principus un apgūstot arvien jaunus eksporta tirgus.

Izjūtot atbildību par produkta ilglaicīgo lietošanas laiku, personiski attiecamies pret katru klientu, lai nodrošinātu vajadzībām atbilstošākā produkta saņemšanu.
Pieaugot dzīves ritmam, esam iemācījušies kļūt produktīvāki, izdarīgāki un vērtēt savu dienu pēc padarīto darbu daudzuma, kas rada dzīvi trauksmainu un pārāk ātru.
Ir nepieciešama atelpa – palēnināšanās un dzīves pamanīšana, izbaudīšana. BALTS iestājas par mierpilnāku, nesteidzīgāku ikdienu.
Balts klusums ir tā vieta, kur atkal satikt sevi. Tā vieta, kur izdzīvot rāmu domu virknēšanos uz papīra pildspalvas skārienā. Tas ir BALTS sākums – jaunai dienai, projektam, idejai, mākslas darbam, dzīvei.
BALTS tic, ka mierpilnība ir sasniedzama ar domas, papīra un rokraksta savienību! Raksti, sajūti, piepildies.
KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?
Mēs aktīvi strādājam ne tikai Latvijā, bet arī tuvējās ārvalstīs, ražojot produkciju Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas klientiem.
Saudzējam vidi
Kopš 2009. gada aptuveni 95% produkcijas tiek ražota no FSC sertificēta papīra.

Tas nozīmē, ka papīra ražošana nekaitē vides dabiskajām funkcijām, tostarp ezeru, upju un purvu kvalitātei, bioloģiskajiem resursiem un tiem nepieciešamajai videi.

Sertifikācijas shēma ļauj izsekot kokmateriālu izmantošanas procesam no meža līdz tipogrāfijai, kā arī veicina videi draudzīgu, sociāli atbildīgu un ekonomiski izdevīgu meža apsaimniekošanu.
Profesionāla komanda
Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem un savu uzņēmumu, kurš ir aktīvs un sociāli atbildīgs.

Rūpējamies par apkārtējo vidi, darbinieku veselību un drošību. Darījumos ar klientiem, sadarbības partneriem un valsti mēs rīkojamies atbilstoši augstākajiem ētikas un uzņēmējdarbības standartiem.
Modernas ražošanas tehnoloģijas
Mūsu produkcija tiek ražota JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ – vienā no modernākajiem un tradīcijām bagātākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā, kurš specializējas grāmatu, dienasgrāmatu un kalendāru izgatavošanā.

JELGAVAS TIPOGRĀFIJA konkurētspējas pamatā ir nemainīgi augstas produkcijas kvalitātes nodrošināšana, nevainojama klientu apkalpošanas kultūra, kā arī racionāla un efektīva darba organizācijas sistēma, kas ļauj katram produktam piemērot atbilstošāko izgatavošanas veidu.
Plašs produktu sortiments
Produktu sortimentu veido kalendāri, plānotāji un piezīmju grāmatas – produkti pierakstu metodes cienītājiem.

Vairāk nekā 20 gados uzkrātā pieredze rada pārliecību, ka mūsu produkti ir lietotājiem ērti, parocīgi un palīdz visu paveikt laikā.
Labdien!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.
Uzzini vairāk: Privātuma politika

Pielāgot izvēli